Колектив Військової академії (м. Одеса) відзначив День науки. Фото

 Травень 19, 2017

_G9B3949_новый размер

З нагоди відзначення Дня науки у Військовій академії (м. Одеса) відбулися урочисті збори за участю професорсько-викладацького та курсантського складу військового вишу.

На початку заходу, у своєму виступі начальник Військової академії (м.Одеса) генерал-майор Олег Гуляк привітав колектив навчального закладу з професійним святом й зазначив, що особливістю сучасної військової науки є посилення зв’язку між освітою, наукою і  військами.

– День науки для Військової академії м. Одеса – це особливе свято, адже у науки цього навчального закладу славна історія. Вона багата на яскраві події та легендарні імена, відома у світі своїми науковими школами, адже викладачі навчального закладу виховали сотні талановитих військових вчених, якими сьогодні пишається академія, вітчизняне військо та вся країна, – зазначив генерал-майор Олег Гуляк.

_G9B3955_новый размер

Про результати й перспективи наукової діяльності вишу йшлося у виступі заступника начальника Військової академії з наукової роботи, кандидата технічних наук, полковника Олега Кравчука. А про успіхи курсантського наукового товариства звітували  майбутні офіцери.

Цього дня найкращі викладачі-науковці були відзначені Почесними грамотами, цінними подарунками й відзнаками Міністерства оборони та керівництва Збройних Сил України.

У професійне свято науковці академії підготували виставку своїх наукових здобутків. Спільними зусиллями бібліотеки та кафедр вищого військового навчального закладу зібрали понад 300 монографій, підручників, навчальних посібників та методичних розробок. Курсантів вищого військового навчального закладу є призерами всеукраїнських Олімпіад та конкурсів. Загалом в академії працює 102 науковця вищої категорії, з них 93 мають звання кандидатів наук та 9 – докторів наук.

_G9B3984_новый размер

_G9B3999_новый размер

Cергій Даниленко

Схожi записи: