Діти загиблих бійців поїхали на відпочинок до Хорватії

 Травень 17, 2017

5500_p_12_img_000245 військовослужбовців — учасників АТО та 105 дітей загиблих на Сході України бійців нині відпочивають на березі Адріатичного моря у хорватському місті Омиш

Це стало можливим завдяки запрошенню почесного консула України в Хорватії, відомого футболіста Івіци Пірича, який є організатором та спонсором цієї подорожі.

Хорватська Республіка не вперше приймає українців.

— Протягом трьох років майже тисячу українців змогли відпочити та пройти реабілітацію за нашою програмою. Для мене важливо допомогти бійцям та дітям адаптуватися до мирного життя, познайомити їх з Європою. На мою думку, це є найкращою реабілітацією, — поділився Івіца Пірич на своїй сторінці в соціальній мережі.

Оборонне відомство вже вдруге бере участь у організації поїздки військовослужбовців на оздоровлення до Хорватської Республіки. Восени минулого року цією програмою скористалися 45 військовослужбовців — учасників бойових дій.

— Витрати на оформлення документів та трансфер до берегів Адріатичного моря для військовослужбовців та дітей загиблих атовців профінансовано з оборонного бюджету. Проживання та оздоровлення — за рахунок хорватської сторони, — зазначає головний спеціаліст відділу соціальної політики Департаменту військової освіти науки та гуманітарної політики Міністерства оборони України Вікторія Трач.

Більшість військовослужбовців та дітей за кордон виїхали вперше, тож, як кажуть організатори, їх переповнюють емоції. Дорогою до морського узбережжя автобус із українцями проїхав мальовничими європейськими містами.

Схожi записи: