В Україні створили перший футбольний центр для реабілітації учасників АТО

 Травень 16, 2017

1494941514-3775В Укрінформі підписано договір про створення першого в Україні Всеукраїнського центру психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників АТО на базі комунального підприємства “Спортивний клуб “Вишневе”, повідомляє Укрінформ.

Договір підписали голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці – разом!” Руслан Руденко, президент Федерації футболу учасників АТО Микола Білосвіт та директор КП “СК “Вишневе” Віктор Кіріченко.

Мета створення центру – це долучення до занять футболом та до змагань з футболу учасників АТО як система оздоровчої, медичної психологічної допомоги засобами футболу. Шлях соціальної адаптації до умов мирного життя”, – зазначив Руслан Руденко. За його словами, договір підписано на 10 років.

У свою чергу командир батальйону імені генерала Кульчицького Віктор Толочко зауважив, що через футбол, через спілкування з товаришами адаптація йде швидше. Також він підкреслив, що дуже велику роботу для адаптації хлопців зробили керівники всіх силових структур.

Як повідомив Микола Білосвіт, матчі розпочиналися в АТО. Вони були придумані для того, щоб бійці “не шукали пригод у вільний час”. І завдяки розумінню і підтримці всіх силових відомств, зазначив він, тепер ми маємо 56 команд.

Матчі пройдуть у Києві, Харкові, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Запоріжжі, Полтаві, Черкасах, Житомирі, Чернігові, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Кропивницькому, Тернополі, Рівному, а завершаться на День захисника України – 14 жовтня – у Вишневому. Там і буде визначено переможця “Кубка героїв АТО”, – сказав голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці – разом!”.

Схожi записи: