Делегація багатонаціональної бригади SEEBRIG відвідала ЛИТПОЛУКРБРИГ. Фото

 Травень 16, 2017

DSC03148

Сьогодні, 16 травня 2017 року, командир багатонаціональної бригади SEEBRIG бригадний генерал Фарук Метін із делегацією відвідали командування Литовсько-Польсько-Української бригади.

Командир ЛИТПОЛУКРБРИГ полковник Зенон Бжушко, його заступник полковник Володимир Юданов та начальник штабу підполковник Елігіус Сенуліс привітали делегацію SEEBRIG. Під час організованого гостинного прийому у командира багатонаціональної бригади учасники обговорили деякі аспекти двостороннього співробітництва.

Також, гості зустрілися із начальниками секцій та відділень ЛИТПОЛУКРБРИГ та  провели дискусію щодо відмінностей структури командування командування Литовсько-Польсько-Української бригади і штабу SEEBRIG. Після того, делегація ознайомилася з інфраструктурою пункту постійної дислокації ЛИТПОЛУКРБРИГ і робочими місцями особового складу. Учасники обмінялися ідеями та досвідом вирішення подібних проблем у сферах виконання оперативних процедур і керування національними компонентами під час навчань і тренувань.

DSC03154

Командир багатонаціональної бригади SEEBRIG зі своїми офіцерами мали можливість відвідати розгорнутий командний пункт і оглянути перебіг командно-штабного тренування ЛИТПОЛУКБРИГ.

«SEEBRIG і ЛИТПОЛУКРБРИГ частини-побратими, які націлюють свою діяльність на підтримання дружби, розвитку робочих зв’язків і поглиблення співробітництва. Це вже пятий робочий контакт між нашими частинами і можна впевнено сказати, що ми є двома хорошими прикладами міжнародної єдності заради миру. Отже, в рамках нашої співпраці багатонаціональна бригада SEEBRIG і Литовсько-Польсько-Українська бригада будуть планувати спільну участь у серіях навчань «Кленова арка» і «Севен Старс», та інших заходах міжнаробного військового співробітництва. Ми будемо працювати разом, тренуватися разом і демонструвати єдність в досягненні спільних цілей,» зазначив полковник Володимир Юданов.

Наприкінці візиту бригадний генерал Фарук Метін зробив запис у книзі високоповажних гостей ЛИТПОЛУКРБРИГ. Також, делегація відвідала батальйон управління багатонаціональної бригади, де оглянула експозицію озброєння і військової техніки.

DSC03161

DSC03142

DSC03165

DSC03178

Олександр ГАЙН

Схожi записи: