В бригаді тактичної авіації відбулися командирські польоти. Фото

 Травень 4, 2017

7

В бригад тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України, відбулися командирські польоти на винищувачах МіГ-29 та літаках Л-39.

За словами командира бригади тактичної авіації полковника Володимира Кравченка, основною метою польотів – є відпрацювання єдиної методики відновлення та підтримки навичок льотного складу на повітряні бої в хмарах вдень та вночі.

До виконання польотів, які пройшли під керівництвом командира військової частини, залучався льотний склад частини та льотчики-інструктори від управління Повітряного командування «Центр».

Основними завданнями даних польотів є підтримання досягнутого рівня натренованості, підготовка  льотного складу в техніці пілотування, навігації, бойовому застосуванні, відновлення втрачених навичок по метеоумовам, а також перевірки по видах льотної підготовки.

Підбиваючи підсумки, командир бригади, подякував інженерно-технічному складу та особовому складу підрозділів забезпечення за злагоджену роботу та ретельну й досконалу підготовку авіаційної техніки, засобів наземного забезпечення польотів та аеродрому.

– Льотний склад виконав всі поставлені завдання льотної зміни на «відмінно», – зазначив командир бригади.

1

3

4

5 (1)

6

10

11

12

14

15

17

Схожi записи: