Діти учасників АТО пройшли спеціальні навчальні курси від Львівської академії «START_IT»

 Травень 3, 2017

01-STATYCHNA-ZASTAVKAЗавдяки співпраці улюбленого дитячого соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» з популярною IT-компанією Львівська академія «START-IT», діти учасників АТО пройшли одразу три навчальні курси, на яких успішно освоїли такі програми, як «Майстер відеотрансляцій на YouTube, Instagram, Pinterest», «Стань зіркою YouTube» і «Стань майстром Photoshop: 5 кроків».

Упродовж п’яти днів викладачі академії навчали дітей, як створювати власні фотографії, використовуючи програму AdobePhotoshop, організовувати власний відеоблог і розкривати таємниці роботи на каналі YouTube.

Діти радо відвідували кожне заняття, адже щодня здобували нові цікаві та корисні знання.

Завершальним етапом курсів стала презентація роботи кожного учня Львівської академії «START_IT», а також вручення маленьким фахівцям сертифікатів про закінчення курсів.

Діти – учасники курсів поділилися своїми враженнями від програм Львівської академії «START_IT». Вони, зокрема, наголосили, що це навчання – то лише початок їхнього шляху вдосконалення знань і навиків роботи з комп’ютерними програмами. Ба більше, курси викликали в дітей бажання й надалі розвиватися в цьому напрямку, бо, як зазначають юні IT-фахівці, це не лише цікаво, а також є чудовою можливістю для доброго старту у вивченні IT-технологій, що в майбутньому їм допоможе  під час пошуку гарної роботи.

 

Схожi записи: