Військовослужбовці Харківського національного університету Повітряних Сил долучилися до Міжнародного марафону. Фото

Травень 1, 2017

92850abc2c314a2c615e1dddf7cffb264c5f2bb6У Харкові відбулася масштабна та знакова спортивна подія — Міжнародний Харківський марафон, в якому взяло участь понад 10 тисяч учасників з 15 країн світу та різних куточків України. Метою спортивної події стала популяризація здорового способу життя та спортивної культури в Україні. Учасники змагань стартували і фінішували на одній з найбільших площ Європи — площі Свободи.

Вже традиційно у цьому спортивному заході взяли участь командування та особовий склад Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Цього року від навчального закладу на дистанцію вийшло понад 1700 осіб, які продемонстрували прекрасну фізичну підготовку, витривалість та високі результати.

Так, в забігу на 4 тисячі 200 метрів серед жінок третє місце зайняла курсант інженерно-авіаційного факультету університету Анастасія Кушнірова. До десятки кращих на дистанції в 10 кілометрів увійшли курсант льотного факультету Нестор Лучик та курсант факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Михайло Гомулько. Варто відзначити, що цього року особовий склад університету вперше взяв участь у забігу на дистанцію в 42 кілометри і успішно її подолав.

2dfc8287981291a2da223a132d2cd5328d2bbc95

4b1e8f06e6a5ac55bf8349b674a5a98b7ebc5b21