558 підприємств ОПК утворили оборонний хаб

 Квітень 14, 2017

Фото_Укроборонпром

Державний концерн «Укроборонпром» підписав Меморандум про співробітництво та співпрацю з громадською організацією «Ліга оборонних підприємств України». Тобто фактично утворюється оборонний хаб, навколо якого сконцентруються кращі виробництва, науковці й інвестиції.

Цей документ розпочне нову історію кооперації найпотужніших державного та приватного об’єднань вітчизняного ОПК, а також всіх підприємств, що кооперували з «Укроборонпромом». Відтак 558 вітчизняних підприємств працюватимуть як єдиний механізм, повідомляє прес-служба Концерну.

«Оборонний хаб – це нова сторінка в історії оборонно-промислового комплексу України. На ній жирним шрифтом прописаний меседж про кооперацію приватного та державного бізнесу. Ми переводимо відносини між підприємствами всередині країни у ранг партнерських, щоб бути конкурентними на світовому ринку. Сьогодні ми можемо впевнено говорити про фактичне об’єднання всіх підприємств, що працюють у військовому секторі, в «міністерство оборонної промисловості України»: відтепер офіційно співпрацюватимуть 134 підприємства концерну, 30 підприємств «ліги оборонних підприємств» та 394 підприємства, що залучені до концерну в рамках програми імпортозаміщення», – прокоментував підписання Меморандуму очільник “Укроборонпрому” Роман Романов.

 За його словами, за цими домовленостями Концерн включає «Лігу оборонних підприємств України» до кооперації з обласними державними  адміністраціями, виконання державного оборонного замовлення, ініціює спільні розробки нового озброєння та спільне представництво України на міжнародних оборонних виставках.

«Ліга – це не чергове об’єднання заради об’єднання, ми перевіряємо наші підприємства, їхню сертифікацію та методи роботи. Ми націлені на реальну виробничу кооперацію з підприємствами державного сектору оборонно-промислового комплексу та спільний розвиток», – заявив член правління Ліги охоронних підприємств України Олег Висоцький. 

 

Схожi записи: