У Києві відбулося відкриття міської спартакіади серед допризовної молоді 2017 року

 Квітень 11, 2017

_MG_9504_498x332

Сьогодні, 11 квітня, у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося відкриття міської спартакіади серед допризовної молоді 2017 року з військово-спортивного семиборства.

Учасниками змагань стали збірні команди начальних закладів – переможці районного етапу, збірні команди професійно-технічних закладів столиці та збірна команда Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Загалом участь у спартакіаді беруть 14 команд. Змагання триватимуть з 11 до 13 квітня 2017 року.

Учасники виборюватимуть першість у семи спортивних дисциплінах: підтягування, біг на 100 метрів, біг на 1000 метрів, смуга перешкод, плавання, стрільба, метання гранати Ф-1.
Урочисто відкрив спартакіаду директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський.

– Дуже схвально, що молодь змінила свої звички користуватися лише комп’ютерами. Ви гартуєте себе для майбутнього життя, адже чоловік має бути розвиненим у всіх напрямах – бути захисником Батьківщини, бути захисником своєї сім’ї і просто бути здоровим козаком. Вірю, що перемогу отримає найкраща команда, – зазначив генерал-майор Микола Садовський.

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майора Ігор Гордійчук наголосив, що те, що молоді хлопці беруть участь в спартакіаді, засвідчує, що вони є кращими та мають право гідно представити свої колективи.

– Хотів би нагадати, що ця спартакіада стала можлива завдяки вашим батькам, братам, друзям та близьким, які віддали своє життя за нашу свободу та незалежність. Завдяки славним воїнам АТО, які зараз боронять нашу державу, у нас є можливість в славетному місті Києві проводити цю спартакіаду, – зауважив Герой України Ігор Гордійчук.

Присутні вшанували хвилиною мовчання героїв, які віддали своє життя за Україну.

За словами головного судді перегонів Миколи Матвієнка, переможці змагань визначатимуться в особистому та командному заліках. В особистій першості учасники будуть визначатися за результатами в багатоборстві та кожному виді спортивної програми змагань. Командні місця – за найбільшою сумою балів шести кращих залікових учасників у відповідності до Військово-спортивної класифікації. Особисті місця у багатоборстві визначатимуться за сумою балів, а в кожному виді – за кращим результатом.

Заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту – начальник управління молоді та спорту Олексій Трофимов наголосив, що ця спартакіада є надзвичайно важливою, адже такі ж молоді хлопці, як і сьогоднішні учасники змагань, зараз захищають нашу країну та виборюють на спортивних рингах та аренах перемоги.

Олена КРУГЛЄНЯ

Схожi записи: