Військовослужбовці Васильківського гарнізону відвідали «Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт» у твоєму місті»

 Квітень 11, 2017

IMG_1

Військовослужбовці Повітряних Сил разом із родинами відвідали показ двух фільмів з циклу «Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт» у твоєму місті».

Режисери п’яти фільмів «Позивний Зеніт» Анна Миртиненко і Тетяна Кулаковська приїхали у Васильків, аби ще раз зустрітися з воїнами, разом переглянути стрічку, поспілкуватися та подякувати за оборону рідної землі. На показ патріотичного кіно приїхав і відомий волонтер Віталій Коршенко, який разом із колегами з фонду «Сестри Перемоги» постійно постачав хлопцям на передову все необхідне.

Протягом року спецпідрозділи семи ротацій міцно тримали оборону на опорному пункті «Зеніт» неподалік  шахти “Бутовка”, прикриваючи північні підступи до донецького аеропорту.

Варто зазначити, що автори створили унікальні фільми, які розповідають про реальні дії воїнів Повітряних Сил, які в перші місяці війни добровільно поїхали на Схід країни у складі зведеного загону Повітряних Сил. Це документальне і правдиве кіно, це спогади наших хлопців  про кожен день страшної неоголошеної війни, про мужність, звитягу і героїзм наших захисників.

Під час перегляду можна було відчути та побачити сум і біль від втрати побратимів, радість і гордість за успішне виконання поставлених завдань і щиру подяку Богу за врятовані життя!

– Саме на таких іміджевих та мотиваційних фільмах сьогодні мають виховуватися майбутні захисники України! – зазначили автори Анна Миртиненко і Тетяна Кулаковська.

Прес-центр повітряного командування «Центр»

Схожi записи: