В бригаді тактичної авіації Повітряного командування «Центр» відбулися планові польоти. Фото

 Квітень 8, 2017

6В бригаді тактичної авіації Повітряного командування «Центр», чергові планові польоти відбулися в рамках плану міжвидової підготовки з залученням авіації Повітряних Сил Збройних Сил України на Гончарівському полігоні.

— Під час виконання польотів відпрацьовувалися питання взаємодії тактичної авіації з підрозділами Сухопутних військ.  Всі завдання, які стояли перед особовим складом бригади виконані успішно, – зазначив командир бригади тактичної авіації полковник Володимир Кравченко.

13

В ході льотної зміни, на аеродромі бригади, з військовослужбовцями військової служби за контрактом, які на даний час проходять підготовку в Об’єднаному навчальному центрі Харківського національного університету Повітряних Сил, були проведені заняття з психологічної підготовки.

Як розповів керівник занять – командир роти – старший викладач навчальної роти навчального батальйону центру майор Олег Соляник, даний захід відбувся з метою психологічного гартування курсантів при вогневому ураженні з повітря авіацією. Під час заняття до курсантів довели основні стрес-фактори, які можуть вплинути на них при вогневому обстрілі з повітря, наочно показали та навчили способам та методам надання первинної психологічної допомоги.

Варто зазначити, що на даний час  військовослужбовці проходять курс лідерства базового рівня відповідно  до програми загальновійськової базової підготовки, після якого з набутими знаннями та вміннями, вони займуть відповідні посади командного сержантського складу.

2

11

1

7

10

4

 

Олексій ТРИГУБ

Схожi записи: