Військовослужбовці Повітряних Сил відвідали «Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт» у твоєму місті»

 Квітень 6, 2017

2

Військовослужбовці Васильківського гарнізону відвідали прес-конференцію – «Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт» у твоєму місті», який пройшов в Києві, в Інформаційній агенції «Укрінформ».

Режисери циклу п’яти фільмів «Позивний Зеніт» Анна Мартиненко і Тетяна Кулаковська та Укрінформ запросили на фестиваль героїв сьогодення – учасників бойових дій, саме тих про кого йде розповідь в цих стрічках, як вони жили і воювали, про що думали та переживали.

Зустріч побратимів розпочалась хвилиною мовчання по бойовим друзям, які віддали своє життя за волю та мирне майбутнє нашого народу та України.

«Зеніт» це один із епізодів війни, суспільство дивлячись такі фільми бачить обличчя героїв, передову очима простого бійця, його розповідь думки та спогади. Те що показане в цьому фільмі стосується будь якої позиції, всіх бійців на передовій. Дякуємо нашим авторам за їх працю, вони доклали максимум зусиль для створення патріотичного та правдивого  фільму, – зазначив командир п’ятої ротації зведеного загону Повітряних Сил полковник В’ячеслав Хлоп’ячий.

Прес-центр повітряного командування «Центр»

Схожi записи: