РТВ одержують на озброєння нові зразки техніки

 Квітень 7, 2017

5494_p_12_img_0003Сьогодні особовий склад радіотехнічних військ активно тренується з урахуванням досвіду, набутого під час антитерористичної операції. Уже на цей час здійснено десятки тактичних навчань на місцях постійної дислокації та у визначених районах АТО. Підрозділи радіотехнічних військ продовжують виконувати маневри як у складі рот, так і окремими зразками радіоелектронної техніки. Тренування відбуваються на новій техніці, котра поступово надходить на озброєння стройових частин.

Варто зауважити, що з початком російської агресії на Сході України в РТВ прийнято на озброєння нові й модернізовані РЛС вітчизняного виробництва та сучасні засоби автоматизації, які дають змогу діставати інформацію в реальному часі. Нинішнього року від підприємств вітчизняної «оборонки» локаторники сподіваються одержати понад півтора десятка засобів радіоелектронної та радіотехнічної розвідки.

З кожним роком війни кількість нових РЛС збільшувалася в рази. Якщо 2014-го це було 18% від загальної кількості новітніх зразків, то 2015-го — 32%, а 2016-го — усі 50%.

Ярослава ЗОРІНА

Схожi записи: