Миколаївські десантники здобули перемогу у Чемпіонаті з футзалу серед військових частин ВДВ. Фото

 Березень 31, 2017

250

В Миколаєві завершився чемпіонат з футзалу серед військових частин Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Протягом трьох днів в спортивному залі 79 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ панувала атмосфера справжнього спортивного свята, чесного футбольного змагання, швидкості, спортивної винахідливості та командної злагодженості. У напруженій фінальній боротьбі з мінімальним переможним рахунком 1:0 збірна Миколаївська десантно-штурмова бригада здобула перемогу обігравши своїх колег з Львівської окремої десантно-штурмової бригади.

У чемпіонаті з футзалу брали участь вісім збірних команд зі складу військових частин Високомобільних десантних військ Збройних Сил України та командування ВДВ.

Друге місце за результатами змагань посіла збірна Львівських десантників. Бронзу завоювали житомиряни, – збірна 95 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ.
Турнірні дні були максимально насиченими, багатими на яскраві гольові моменти, вдалі комбінації і, звичайно ж, видовищні забиті м’ячі. Сам чемпіонат проходив дуже динамічно і яскраво. Стикові матчі у групах порадували глядачів динамікою і порівняно великою кількістю забитих м’ячів. Команди демонстрували приблизно однаковий спортивний досвід. Спортивний азарт втілювався у раптові і швидкі атаки, удари з більш далекої відстані, м’яч часто переходив з однієї половини поля на іншу.

335

Слід відзначити і неабияку підтримку учасників ігор їх прихильниками у фан-зоні: овації в глядацькому секторі зростали по мірі наближення до фінальної гри.
На церемонію закриття Чемпіонату прибули представники обласної влади та обласної асоціації футболу. Учасників змагань привітав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

«…Це чоловіча робота – змагатися, перемагати, захищати свої родини..» – зазначив очільник Миколаївської області, дякуючи учасникам змагань за видовищну гру.
Команда-переможець 79 окремої десантно-штурмової бригади була нагороджена комплектом спортивної форми і набором спортивного харчування від керівництва Асоціації футзалу України та волонтерів.

За результатами турніру кращим голкіпером Всеукраїнського чемпіонату з футзалу на кубок ВДВ був признаний молодший сержант Іван БИК, представник 95 окремої десантно-штурмової бригади. Звання кращого бомбардиру Всеукраїнського чемпіонату з футзалу на кубок ВДВ здобув старший лейтенант Боровський Дмитро з 79 окремої десантно-штурмової бригади. Кращим гравцем Чемпіонату став старший лейтенант Драчинський Назар, збірна 80 окремої десантно-штурмової бригади.

79

77

Прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України

Схожi записи: