У Національній академії сухопутних військ підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі “Військові науки”

 Березень 20, 2017

NaukKonf_7З цією метою у видовому військовому виші провели науково-практичну конференцію. Участь у цьому заході взяли курсанти та їхні наукові керівники з практично всіх вищих військових навчальних закладів нашої країни, а також вихованці деяких цивільних вишів та вищих освітніх установ інших силових відомств України. Всього – понад півсотні учасників з майже 15 навчальних закладів.

В ході конференції молоді науковці доповідали щодо змісту своїх наукових досліджень за трьома різними секціями: «Бойове застосування підрозділів», «Всебічне забезпечення військ (сил)» та «Озброєння та військова техніка».

NaukKonf_1

За підсумками конкурсу, кращі наукові роботи та автори цих досліджень були відзначені дипломами різних ступенів. А переможцями стали курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Дмитро Буханевич і Сергій Бойко за дослідження за темою «Підсистема виявлення аварійних ситуацій на військових об’єктах», вихованці Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Владислав Волошин та Ілля Гордєєв, які працювали над розробкою способу виводу винищувача у тактично вигідне положення відносно повітряної цілі противника при прикритті військ та особливо важливих об’єктів, а також представник Сумського державного університету Дмитро Немикін – за розробку методики створення мультимедійного навчального артилерійського комплексу.

Окрім того, за дослідження на тему «Підвищення живучості радіолокаційних станцій контр батарейної боротьби типу AN\TPQ в умовах бойових дій» одним з кращих молодих військових науковців визнано курсанта Національної академії сухопутних військ Андрія Рівняка.

NaukKonf_2

NaukKonf_12

Медіа-група Національної академії СВ

Схожi записи: