У Києві відбулась міжнародна конференція керівників підрозділів внутрішнього аудиту міністерств оборони різних країн

 Березень 20, 2017

ee7119e80b8f59feef335e3ca662d8894635fd91

Сьогодні, 20 березня, у Києві відбулась міжнародна конференція керівників підрозділів внутрішнього аудиту міністерств оборони різних країн, також і країн НАТО. Модератором конференції став сертифікований аудитор із Великої Британії Джон Чесшир.

Директор Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України Марина Бариніна зазначила, що мета конференції – спільно обговорити виклики, які сьогодні стоять перед підрозділами внутрішнього аудиту міністерств оборони.

– На цьому заході ми поділилися успіхами, яких досягла служба внутрішнього аудиту за майже п’ять років свого існування, обговорили результати оцінювання, яке завершили в лютому цього року незалежні зовнішні експерти, обговорили плани щодо реалізації тих рекомендацій, які нам надали міжнародні експерти та обмінялися досвідом із різними країнами. За п’ять років понад півтора мільярда гривень завдяки внутрішнім аудиторам було збережено для потреб Збройних Сил України, – розповіла Марина Бариніна.

Під час заходу учасники обговорили питання роботи аудиторів в умовах особливого періоду.

– Я переконаний, що ця конференція є дуже важливою, адже вона вимірює певний результат і досягнення співпраці з різними міністерствами оборони в цій частині світу. Останні п’ять-шість років Велика Британія бере активну участь у допомозі МОУ в розробці та розширенні своїх потужностей. Це дуже важливо для того, щоб будувати правильну систему демократичного врядування для подолання ризиків корупції. Україна має дуже серйозні досягнення в розробці західних демократичних стандартів у Міністерстві оборони України, – наголосив Філ Джонс – спеціальний радник, який працює від Великобританії в Міністерстві оборони України.

Сертифікований аудитор із Великої Британії Джон Чесшир повідомив, що Велика Британія й надалі продовжуватиме підтримувати Україну.

– Ми запросили багато внутрішніх аудиторів із різних країн і регіонів, щоб поділитися своїми знаннями, досвідом та експертизою в атмосфері, де ми можемо вчитися одне в одного, ділитися та розвиватися, – додав Джон Чесшир.

f177d31f06e86440979f56a878cc77c5d9edd816

66359bf83589895b9abcf928844a251134462184

Олена Круглєня

Схожi записи: