Слухачі гуманітарного інституту Національного університету оборони України ім. І. Черняховського вдосконалюють набуті знання на практиці в бойових військових частинах Повітряних сил

 Березень 17, 2017

6

На базі військових частин повітряного командування «Центр», відбулися практичні заняття зі слухачами гуманітарного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, за темою: «Морально-психологічне забезпечення бойового чергування військових частин ПС ЗС України».

Під керівництвом заступника начальника гуманітарного інституту з навчальної та наукової роботи полковника Сергія Талаура, слухачі відвідали бригаду тактичної авіації та радіотехнічну бригаду повітряного командування «Центр».

9

Головною метою даних занять є поглиблення теоретичних знань та вдосконалення практичних навичок і вмінь, щодо особливостей організації та проведення морально-психологічного забезпечення бойового чергуваннях, як в авіаційних так і в радіотехнічних частинах.

В ході практичних занять викладачі та слухачі, ознайомилися зі структурою, життєдіяльністю та завданнями бригад, їх матеріально-технічною базою, поспілкувалися з представниками керівного складу, щодо актуальних питань сьогодення.

Під час проведення практичних заходів, офіцери були присутні на щоденному, урочистому проведенні ритуалу заступання на бойове чергування, що є важливим юридичним та психологічним актом, який визначає для кожного військовослужбовця момент початку виконання бойової задачі.

12

За словами старших викладачів кафедри морально-психологічного забезпечення гуманітарного інституту полковників  Сергія Нехаєнка і Віталія Махині , ритуал заступлення на бойове чергування –є однією із впливових форм виховання у особового складу патріотизму, почуття гордості за належність до свого виду військ, формування почуття особистої відповідальності за безумовне і точне виконання поставлених на бойове чергування завдань.

Любов КИНАЛЬ

Схожi записи: