В бригаді тактичної авіації відбулися планові польоти. Фото

 Березень 16, 2017

2

В бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» в рамках виконання плану бойової підготовки відбулися чергові планові польоти на винищувачах МіГ-29 та літаках Л-39.

На передодні польотів, авіатори відточували свою майстерність на комплексному авіаційному тренажері КТУ-21М – такі заняття є обов’язковими для всіх пілотів

За словами командира бригади тактичної авіації полковника Володимира Кравченка, основною метою польотів є підтримання досягнутого рівня натренованості, підготовка льотного складу в техніці пілотування, навігації та бойовому застосуванні, перевірка по видах льотної підготовки, а також підготовка молодого льотного складу.

— В умовах сьогодення, пілоти винищувачів у кілька разів збільшили години нальоту, що дозволяє бути в постійній готовності до виконання завдань за призначенням, адже бригада постійно перебуває на бойовому чергуванні, виконуючи завдання з прикриття важливих об’єктів держави, міста Києва та кордонів повітряного простору України, – зазначив офіцер.

Всі завдання, які стояли перед особовим складом бригади виконані успішно. Підбиваючи попередні підсумки, командир бригади відзначив злагоджену роботу інженерно-технічного складу та підрозділів забезпечення в ході проведення польотів.

7

10

1

Схожi записи: