У Центральному будинку офіцерів ЗС України відбувся святковий концерт до Дня українського добровольця. Фото

 Березень 15, 2017

 

IMG_0722

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів, котрі свідомо, за покликом серця, у скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету й територіальної цілісності.

14 березня в Центральному будинку офіцерів Збройних Cил України відбувся святковий концерт до Дня українського добровольця. У ньому взяли участь заслужені артисти України та популярні українські рок-гурти, які виконували свої композиції в супроводі Зразково-показового оркестру Збройних Сил України.

– Є такий класичний вислів: коли звучить музика, гармати мовчать. Сьогодні країна вперше святкує День добровольця, тож для тих, котрі першими кинулися захищати країну, це справжня подія. Тому такі музичні виступи потрібні, щоб підтримати наших хлопців, показати, що вони потрібні й дуже важливі для нас, – сказав начальник військово-оркестрової служби Міністерства оборони України Володимир Дашковський.

В Україні понад 40 тисяч добровольців, які в найскладніші часи стали на оборону нашої Батьківщини.

Уперше Україна відзначає День українського добровольця. Рішення про це Верховна Рада ухвалила в січні 2017 року. Це свято запроваджено для вшанування мужності та героїзму захисників нашої країни, які навесні 2014 року добровільно пішли боронити її незалежність.

– Мені дуже подобається ідея, що на державному рівні треба відзначати такі чесноти, як патріотизм, гідність та єдність. Бо коли на цьому всьому акцентують увагу, це надихає на певну ідею, до якої прагне молоде покоління, також це привід переосмислити все, що відбувається, дорослим населенням України, – сказала ведуча концерту й солістка гурту «Врода» Анна Заклецька.

У концерті взяли участь відомі українські рок- гурти «Брати Гадюкіни», «Вій», «Шабля» та інші, а також заслужена артистка України Галина Довбецька, Ігор Кругляк та Ольга Ярова.

Соліст гурту «Шабля» Вова Гейзер, який нещодавно повернувся з концерту зі Слов’янська, заспівав пісню «Браття українці», що стала офіційним гімном АТО. Її він написав незадовго до війни.

– Дехто каже, що слова в пісні є пророчими. Я не вважаю себе пророком, я вважаю себе співаком, який любить свою країну. Ми пишемо про все, що є на часі, чим живемо та що бачимо навколо себе, тому що в пісні можна краще розповісти про свої почуття, аніж словами, – зазначив соліст.

Гурт Fata Morgana виконав пісню-талісман «Все буде файно» від імені бійця, який їде на фронт і пише листи додому, а також жартівливі пісні «Ой мамо, мамо, я москаля убив, що ж я наробив…».

– Хай куля минає і Бог береже. Хочу, щоб повернулися здоровими та живими, подолали внутрішнього й зовнішнього ворога, – побажав соліст гурту Fata Morgana Ігор Роман усім добровольцям та українським воїнам, які захищають нашу країну від російського агресора.

IMG_0462

IMG_0549

IMG_0550

IMG_0554

IMG_0555

IMG_0560

IMG_0622

IMG_0643

IMG_0648

IMG_0721

 

Схожi записи: