Житомирські десантники зустріли «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Фото

 Березень 14, 2017

IMG_4265

Організатори та учасники Всеукраїнської акції Потяг Єднання України «Труханівська Січ» відвідали Житомир.  Місцеві мешканці та військовослужбовці зустріли учасників акції хлібом-сіллю, квітами та пам’ятними сувенірами. В рамках візиту, організатори та учасники акції відвідали 95 окрему десантно-штурмову бригаду Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Воїни-десантники славетної бригади організували для почесних гостей екскурсію, де були представлені найновітніші зразки військової техніки та озброєння.

Під час екскурсії також було продемонстровано окремі елементи здійснення стрибка з парашутом на повітрянодесантному комплексі частини.

На завершення культурно-просвітницького заходу вокально-інструментальний ансамбль «Боривітер» військового оркестру 95 бригади подарували гостям свої авторські пісні про ВДВ України.

Один із учасників акції – художник з міста Слов’янськ Донецької області настільки був вражений екскурсією та виступом військового колективу, що навіть встиг під час концерту створити свою власну картину у стилі графіті та подарувати її військовій частині.

IMG_4264

IMG_4260

IMG_4317 IMG_4288

 Прес-служба 95 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України

Схожi записи: