Угорські інспектори перевірятимуть військові об’єкти в Україні, а українські інспектори – в Польщі

 Березень 14, 2017

3423_tn718

Інспекційна група Угорщини у складі чотирьох осіб з 14 березня розпочинає інспекцію зазначеного району відповідно до положень Віденського документу 2011 року про заходи зміцнення довіри і безпеки (ВД-2011).

Інспекція, яка триватиме до 17 березня, буде проводитися на територіях Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Як повідомляє Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України, метою роботи угорських інспекторів є перевірка наявності або відсутності військової діяльності у районі інспекції Збройних Сил України, яка підлягає попередньому повідомленню.
Водночас, у період з 13 по 17 березня інспекційні групи України проводитимуть на території Республіки Польща інспекції оголошених місць за Договором про звичайні збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ), інспекцію зазначеного району за ВД-2011 та місію спостережного польоту за Договором з відкритого неба.

Мета зазначених заходів – контроль за дотриманням Польщею кількісних обмежень озброєння та військової техніки, що підпадають під дію ДЗЗСЄ, а також перевірка наявності або відсутності військової діяльності, яка підлягає попередньому повідомленню за ВД-2011.

Спостережний політ над територією Польщі буде здійснений з метою розвитку транспарентності та сприяння спостереженню за виконанням діючих угод у галузі контролю над озброєннями.

Управління зв‘язків згромадськістю Збройних Сил України

Читайте також:

У Києві відбувся флешмоб до Дня українського добровольця

Хто господар на Чорному морі?

Схожi записи: