«Міс «Берегиня в погонах» служить у морській піхоті. Фото

 Березень 9, 2017

IMG_3582 (1)
Завершився всеармійський конкурс серед жінок-військовослужбовців медичної служби «Берегиня в погонах», який організував Військово-медичний департамент МО України спільно з газетою «Народна армія» на базі    Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький».

Завершального дня конкурсу його учасницям запропонували в оригінальній формі розповісти про свій шлях у військову медицину та презентувати свою спеціальність. Декотрі з конкурсанток зробили це навіть у віршованій формі. А на фінальному етапі дівчата постали перед журі та глядачами у вечірніх сукнях.

Нагадаємо, що напередодні фіналістки конкурсу проходили тестування з професійної та фізичної підготовки (віджимання за одну хвилину та плавання), а також демонстрували свої творчі здібності.

За підсумками конкурсу «Берегиня в погонах» переможницею стала санітарний інструктор одного з підрозділів бригади морської піхоти молодший сержант Олена КРАМАРЕВСЬКА. До речі, 21-річна дівчина приїхала на фінальну частину конкурсу в Трускавець із передової, де вона виконує завдання в складі свого підрозділу вже майже рік.

IMG_0882

Звання першої «Віце-міс» конкурсу виборола головна медична сестра Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону (м. Вінниця) старшина Ольга БАБКІНА. Ця жінка-військовослужбовець уже тричі виконувала завдання в районі АТО. За зразкове виконання військового обов’язку та відвагу її нагороджено орденом «За мужність».

Звання «Віце-міс», за рішенням журі, було надано трьом конкурсанткам. Серед них – лейтенант медичної служби Ілона СУТУЛА (м. Київ), старший сержант Валентина СТОРЧАК (м. Житомир) і старший солдат Мар’яна ГОРНІК.

Докладний звіт про перебіг фінальної частини всеармійського конкурсу «Берегиня в погонах» та розповіді про його учасниць читайте в найближчому номері газети «Народна армія».

IMG_0746

 

Схожi записи: