Вершини підкорюються тим, хто невтомно йде до них

 Березень 8, 2017

5490_p_12_img_0002— Напевно, у дитинстві всі дівчата мріють стати кіноактрисами, співачками або танцюристками. Я теж не була винятком. Та коли мені виповнилося 14 років, почала серйозніше замислюватися над вибором професії, — розповідає Анастасія Шкарупа, четвертокурсниця Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Одного весняного дня на центральній площі Сум дівчина захоплено спостерігала за урочистими заходами з нагоди святкування Дня Перемоги. Їй дуже сподобалася майстерність і стройова вправність військових ліцеїстів та воїнів-артилеристів. У єдиному строю парадних «коробок» захисники Вітчизни демонстрували всю свою красу та міць. Особливо сподобались темно-сині однострої та золоті кокарди вартових неба.

Після того травневого дня школярка почала цікавитися військом та особливостями служби у військовій авіації. Згодом Настя вирішила навчатися у Харківському національному університеті Повітряних Сил.

— Я звикла долати труднощі. І це мене підштовхує рухатися далі, розвиватися. Я зосереджуюсь на меті та йду до перемоги, — зізнається Анастасія Шкарупа.

За рік вона здобуде лейтенантські зірочки. Дівчина планує продовжити службу в бойових частинах. Адже, на її думку, саме там можна відчути всю романтику справжнього військового життя. Нині Анастасія мріє про успішну офіцерську кар’єру. І перші кроки до цього вона вже зробила. А вершини, як відомо, підкорюються тим, хто невтомно йде до них.

Дмитро ГОРБУНОВ

Схожi записи: