«Вакула» та Макс — захисники української Мар’їнки

 Березень 2, 2017

5489_p_05_img_0004(1)На передових позиціях поблизу Мар’їнки разом з українськими воїнами рідну землю від загарбників захищає і їхній чотирилапий побратим Макс

Господар американського стафордширського тер’єра Максиміліана — боєць із позивним «Вакула» — розповідає, що завдяки своїм природним здібностям та прив’язаності до воїнів, його вихованець неодноразово виручав їх у складних ситуаціях.

Щовечора Макс заступає на бойове чергування. Він чутко вслухається та принюхується в сторону противника та попереджає бійців про будь-які підозрілі з його точки зору події. На рахунку стафорда уже є одна успішно виявлена диверсійно-розвідувальна група, яка намагалася приховано наблизитись до наших позицій. Її одразу ж розвернули точним вогнем зі стрілецької зброї. Також Макс навчився попереджати бійців на опорнику про можливі мінометні та артилерійські обстріли.

Але військовослужбовці люблять Максиміліана не лише за цінні «бойові» якості, а найперше — за веселу вдачу, відданий характер та безпосередню привітність до кожної людини в українському однострої.

Володимир ВІВАТ

Схожi записи: