Львівські школярі відвідали 80-ту окрему десантно-штурмову бригаду ВДВ. Фото

 Лютий 24, 2017

01

Більше 250-ти учнів середніх шкіл Львова відвідали 80 – ту окрему десантно-штурмову бригаду Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

У клубі військової частини, юнакам та дівчатам розповіли про бойовий шлях славетного з’єднання, участь в миротворчих місіях, міжнародних навчаннях та безпосередньо бойових діях з російсько-терористичними угрупуваннями на Донбасі. Також школярам представели відеоролик про бої Львівських десантників за Луганський аеропорт.

Після цього, школярі відвідали парк бойових машин, де оглянули зразки сучасної бойової техніки. Не менш цікавою була експозиція Воєнно-історичного музею Львівського гарнізонного будинку офіцерів, яка знаходиться на території десантно-штурмової бригади.

У розташуванні, дітлахи мали можливість оглянути зразки стрілецької зброї, важкого піхотного озброєння, десантно-парашутні системи та військової амуніції Львівських десантників.

Також юнаки та дівчата мали змогу поспілкуватися з військовослужбовцями та дізнатися про особливості служби в ВДВ. До речі, чимало школярів виявили бажання в подальшому проходити службу за контрактом в «Крилатій піхоті».

03

04

05

06

07

08

09

Прес-служба 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України

Схожi записи: