На території 81- ї окремої аеромобільної бригади ВДВ відкрили міжконфесійну капличку. Фото

 Лютий 23, 2017

DSC_0387

У Краматорську, на території  81 – ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України відкрили міжконфесійну капличку. Це вже другий храм, який було побудовано на об’єктах військової частини і перша у Краматорську.

Капличка буде відкрита кожен день для того, щоб будь-який військовослужбовець у вільний час, мав змогу прийти до храму, помолитися, поставити свічку та здійснити інші духовні ритуали.

Освятив храм керівник департаменту капеланського служіння української греко-католицької церкви єпископ Михаїл (Колтун). разом з військовим капеланом 81 бригади отцем Василем (Іванюком). Під час освячення капличку найменували на честь Святого Юрія-Змієборця (Георгія Переможця).

– Для мене велика честь відкривати та освящати цей храм Божий тут разом з Вами. Сьогодні, тут, у військовій частині Господь обдарував нас своїм миром, щоб ми цей мир прийняли. Нехай він множиться серед вас і розповсюджується через ваші серця далі по світу. Храм Святого Юрія на території військової частини – це дуже символічно. Нехай він оберігає вас від усіляких негараздів!, –  зазначив єпископ Михаїл(Колтун).

DSC_0366

DSC_0334

DSC_0351

Прес-служба 81 окремої аеромобільної бригади ВДВ ЗС України

Схожi записи: