Український «Фантом» здивував в Абу-Дабі

 Лютий 22, 2017

5488_p_02_img_0001Із 19 по 23 лютого в Об’єднаних Арабських Еміратах проходила Міжнародна виставка озброєнь і військової техніки IDEX-2017. Передові розробки вітчизняного оборонно-промислового комплексу представив в Абу-Дабі Державний концерн «Укроборонпром»

Одна з провідних та наймасштабніших виставок зброї у світі — IDEX (International Defence Exhibition) збирається раз на два роки. Цьогоріч учасниками заходу стали виробники й постачальники оборонної продукції з 50 країн світу, а виставкова площа, на якій вони розмістили свої експонати, сягнула 133 000 кв. м

ДК «Укроборонпром» на IDEX-2017 акцентував увагу присутніх на сучасних безпілотних технологіях і передових броньованих машинах. В Абу-Дабі відбулась перша міжнародна прем’єра багатоцільового безпілотного міні-бронетранспортера «Фантом», а також було продемонстровано безпілотники Anser та Patriot R2. Серед експонатів виставки — БТР-4 та бронеавтомобіль «Дозор-Б», бойові модулі «Тайпан» і БПУ 12,7, кероване ракетне й артилерійське озброєння та інші передові розробки українських зброярів, повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Одразу після офіційного відкриття виставки стенд Державного концерну «Укроборонпром» відвідав прем’єр-міністр і віце-президент Об’єднаних Арабських Еміратів Мохаммед ібн Рашид аль-Мактум. Найбільше його увагу привернув саме новітній український безпілотник «Фантом».

До речі, представлений на IDEX-2017 зразок безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу «Фантом» є його новою модифікацією. Наприклад, розробники встановили на «Фантомі» протитанковий ракетний комплекс «Бар’єр». Із таким озброєнням він здатен уражати важко- та легкоброньовані цілі на відстані від 100 до 5000 м. Окрім цього, «Фантом» укомплектовано стабілізованою поворотною платформою для різних видів озброєнь. Вогневі випробування «Фантома», які здійснювали зі встановленим кулеметом калібру 12,7 мм, підтвердили високу ефективність нової розробки.

Гібридний двигун із повним приводом, незалежною підвіскою та гідравлічною гальмівною системою забезпечують «Фантому» високі ходові характеристики, також і на піску. Керують «Фантомом» по захищеному радіоканалу з радіусом дії до 10 км або через оптоволоконний кабель. Крім того, передбачено можливість використання «Фантома» разом із безпілотними авіаційними комплексами.

Інф. «НА»

Схожi записи: