Особовий склад Командування ВДВ вдосконалює практичні навички під час комплексу штабних тренувань, враховуючи набутий досвід під час бойових дій

 Лютий 17, 2017

01 (1)

На одному із пунктів управління командування Високомобільних десантних військ Збройних Сил України проходить комплекс штабних тренувань із залученням всього особового складу командування.

Дані тренування проводяться на єдиному стратегічному фоні з відпрацюванням питань планування застосування оперативно-маневреного угрупування військ спільно із військовими частинами та з’єднаннями країн-партнерів на всю глибину оперативної побудови противника в ході відбиття збройної агресії.

Офіцери вдосконалюють практичні навички щодо управління військами при різкій зміні обстановки, як у складі структурного підрозділу так і особисто. Також відпрацьовуються питання взаємозамінності посадових осіб структурних підрозділів, враховуючи бойовий досвід, набутий під час проведення антитерористичної операції.

Для оперативного та своєчасного управління військами, детально розглядається питання організації зв’язку та взаємодії під час виконання завдань за призначенням частин ВДВ. При цьому враховується реальний досвід в умовах складної радіоелектронної обстановки, що склалася в зоні АТО під впливом сучасних комплексів РЕБ, які до речі, стоять на озброєнні в Збройних Силах РФ.

А під час планування вогневого ураження сил противника, офіцерами управління ракетних військ та артилерії вдосконалені спроможності щодо проведення оперативно-тактичних розрахунків з урахуванням застосування ворогом новітніх зразків дальнього вогневого впливу.

Також чимало уваги зосереджується на організації в районах бойових дій всебічного забезпечення, взаємодії з армійською авіацією та військово-транспортною авіацією Повітряних Сил ЗС України тощо.

Одночасно з відпрацюванням визначених сценарієм завдань, з оперативним складом та військовослужбовцями підрозділів забезпечення командування ВДВ відпрацьовуються дії з охорони та оборони пункту управління, а також інші важливі питання.

Прес-служба Командування ВДВ ЗС України

Схожi записи: