Тендітна дівчина під обстрілами рятує чоловіків

 Лютий 19, 2017

5487_p_05_img_0003Наприкінці грудня тендітну 25-річну Вікторію Тюркіджі нагородили орденом «За мужність», а після загибелі Наталі Хоружої вона обійняла її посаду. Дівчина, у соцмережі якої можна знайти чимало фото з плюшевими ведмедиками, квітами й іншими суто жіночими радощами, сміливо витягає чоловіків з-під обстрілів, нерідко ризикуючи своїм життям.

— Вікторія прийшла до нас улітку минулого року, — розповідає Оксана Якубова, офіцер бригади. — Відтоді вона практично завжди на передовій. Під час запеклих боїв у грудні вона зазнала контузії, тоді сталося практично пряме влучання міни в МТЛБ. Дівчина швиденько підлікувалася — й знову на фронт рятувати життя бійцям. Разом з іншим медиком бригади Лесею Дрозд вони фактично втекли зі шпиталю, бо розуміли, наскільки потрібні на передовій. Потім ставили крапельниці одна одній у перерві між боями, пили ліки, але думали про порятунок бійців, а не про власне здоров’я.

Бійці підрозділу називають їх справжніми янголами-охоронцями.

— У Вікторії ніколи не буває паніки під час боїв, — каже Оксана Якубова. — Вона завжди спокійно та врівноважено виконує надскладну роботу, ледь не щодня стикається з важкими пораненнями.

Анастасія ОЛЕХНОВИЧ

Схожi записи: