Випускні польоти «кожедубівців». Фото

 Лютий 14, 2017

ЧУГУЇВ-КОМАНДИР-ПОЛIТ-1

Випускники «крилатого» вишу в ролі командирів підрозділів, після отримання бойового розпорядження, здійснили марш у заданий район, розгорнули польовий табір, виконали повний комплекс заходів щодо наземної оборони та підготувалися до виконання завдань за призначенням.

– Ми максимально наблизили умови навчань до бойових, адже вже за місяць хлопці та дівчата на первинних офіцерських посадах самостійно керуватимуть підлеглими. Тому були передбачені різні службові ситуації. Приміром, фахівцям з протиповітряної оборони довелося «відбивати» напади диверсійно-розвідувальних груп противника, а військові авіатори через умовну загрозу з повітря перебазували свій польовий аеродром, – розповів начальник ХНУПС генерал-майор Андрій Алімпієв.

ЧУГУЇВ-КОМАНДИР-ПОЛIТ-8

Кульмінацією тактико-спеціальних занять стало виконання бойових завдань курсантами усіх факультетів на бойовій та спеціальній техніці. Зокрема, воїни-локаторники разом із зенітниками-ракетниками успішно здійснили  супровід та умовне знищення повітряних цілей. При цьому, учбові ракети наводилися на реальні цілі, в ролі яких виступили літаки навчально-авіаційної бригади Л-39 «Альбатрос», Ан-26 та вертольоти типу Мі-8МТ.

До речі, в кожному навчальному підрозділі були курсанти – майбутні офіцери-вихователі, які здійснювали морально-психологічне забезпечення ведення бойових дій, спираючись на досвід участі Збройних Сил України в антитерористичної операції.

ЧУГУЇВ-КОМАНДИР-ПОЛIТ-10

–  Тактико-спеціальних занять ми присвятили здійсненню маршу до пункту постійної дислокації, відновленню боєздатності навчальних підрозділів та підбиттю попередніх підсумків у польовому таборі. Кожному курсанту ми вказали на його недоліки і разом відпрацювали найкращій варіант усунення типових проблем, – додав генерал-майор Андрій Алімпієв.

Попереду на майбутніх офіцерів чекає складання випускних іспитів та захист кваліфікаційних робіт. Випуск курсантів випускних курсів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба заплановано на 24 лютого поточного року.

Дмитро ГОРБУНОВ

Читайте також:

«6 П» — підійди, підтримай, пам’ятай, порадь, потурбуйся, передай

Офіцери ЛИТПОЛУКРБРИГ долучилися до польсько-українського форуму

Схожi записи: