На Одещині проводяться облаштування місць постійної дислокації підрозділів ВМС, які виконують завдання у районі АТО

 Лютий 13, 2017

16601897_689157251287548_920680294691338558_o

У Військово-Морських Силах Збройних Сил України триває робота з облаштування місць постійної дислокації підрозділів, особовий склад яких виконує завдання в районі проведення АТО.

Так, на Одещині проводяться ремонтно-відновлювальні роботи у військових містечках підрозділів морських піхотинців і берегових артилеристів.

Зокрема, у морпіхів для особового складу зводиться казарма модульного типу, що розрахована на близько 300 ліжко-місць. При будівництві казарми, експлуатація якої розрахована на 60 років, застосовується енергозберігаюча технологія, що у подальшому дасть змогу суттєво заощадити витрати на утримання споруди. Крім того, тут ремонтується будівля штабу військової частини, а у військовому містечку артилеристів відновлюються житлові, адміністративні будівлі та споруди технічного призначення.

Повертаючись до казарми морпіхів: тоді як станом на листопад був готовим котлован під будівництво, у січні тут тривали роботи зі спорудження каркасу, то на сьогодні будівля вже зведена, в основному проводяться внутрішньооздоблювальні роботи. Так само достатньо швидкими темпами ремонтуються адміністративні та інші будівлі у морпіхів і артилеристів.

Командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко, перебуваючи у віддалених військових частинах, перевірив хід виконання та якість ремонтно-відновлювальних робіт. Керівник виду Збройних Сил України залишився задоволеним побаченим і висловив впевненість у тому, що до повернення особового складу із зони проведення АТО в пункти постійної дислокації ці та інші ремонтно-відновлювальні роботи будуть успішно завершені.

Схожi записи: