У Національній академій сухопутних військ завершився перший в Україні курс військових капеланів за участі іноземних інструкторів

 Лютий 13, 2017

Chaplans_0

Під час церемонії закриття курсу від імені керівництва навчального закладу його організаторам та іноземним інструкторам подякував заступник начальника Національної академії сухопутних військ по роботі з особовим складом полковник Юрій Гусар.

– Хоч це і перший такий захід з підготовки військових капеланів для Вітчизняного війська, однак він є надзвичайно важливим для функціонування цього інституту в Збройних Силах України в майбутньому. Завдяки його організаторам, всім учасникам, а особливо нашим канадським колегам, курс пройшов на високому рівні, а результатом є чітке розуміння того, як в цьому напрямку нам всім слід рухатись далі, – зазначив офіцер. – В свою чергу, Національна академія сухопутних військ готова в будь-який час долучитись до організації подібних заходів у перспективі, а також надавати всебічну допомогу з формування корпусу військових капеланів для нашої армії.

На завершення курсу його учасники отримали від інструкторів ЗС Канади сертифікати про проходження відповідної підготовки.

Нагадаємо, що впродовж двох тижнів представники різних релігійних конфесій, що входять до Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, обговорювали проблематику, яка виникає під час роботи капеланів у військах та вивчали іноземний досвід служби священиків у Збройних силах. Цей досвід українському духовенству передавали представники Королівської служби капеланів Канади.

У курсах підготовки військових капеланів взяли участь 24 священнослужителі, серед яких є християни – представники православних конфесій, греко- та римо-католики, євангельські християни – баптисти, п’ятдесятники, євангелісти, а також капелани-імами. Місцем для проведення перших курсів підготовки військових капеланів було обрано Національну академію сухопутних військ.

Медіа-група Національної академії СВ

Читайте також:

У Києві презентували книгу «Шлях у вічність»

Коли ми створимо пантеон видатних українців?!

Схожi записи: