Діти разом з військовими записали вірш-звернення до України. Відео

 Лютий 8, 2017

16651901_1430592913671819_1129836900_n

Діти Старобільщини, що завдяки акції “#ЛагіднаУкраїнізація”, відчули тепле ставлення та небайдужість всієї України, разом з військовими, завдяки яким, власне, сама акція побачила світ, записали вірш-звернення, вірш-підтримку до Батьківщини.

Дружба військових із західної України та школярів Луганщини вже має досить насичену історію: спільно проводяться спортивні та культурно-просвітницькі заходи. Діти разом із захисниками запрошують до себе зірок української сцени.

Нещодавно разом раділи виступу чудового рівненського гурту «Тошонадо» та їх керівника Сашко Невже. В гості до себе друзі чекають заслужену артистку України Олену Білокінь та квінтет, а також тріо Хору імені Верьовки. – Батьківщину важливо вміти захищати зі зброєю, але ще важливіше – навчити молодь любити її понад усе.

Через книгу, пісенну культуру та живе українське слово намагаємось виховати якомога більше справжніх патріотів серед дітей, з якими зустрічаємося на сході. Вірш луцької поетеси Лєни Шторм (Олена Букія) був обраний не випадково. «Батьківщино моя, будь навіки міцна і соборна! Хоча крила й розтріпані, серце любов’ю пала. І які б не були в ворогів наших плани потворні, Ми бажаємо й молимось, щоби повік ти жила!» – слова цього віршу, що лунають від самого серця, максимально передають нашу ідею.

В той час, коли вся країна, затамувавши подих, стежить за подіями в Авдіївці, ми вирішили висловити свою підтримку, показати єдність військових та мешканців звільнених територій Донбасу, – розповідає заступник зенітного ракетного підрозділу по роботі з особовим складом полковник Олександр Зайчук.

Ірина БАРАНОВА

Схожi записи: