Військовослужбовці Збройних Сил України надають допомогу мешканцям Авдіївки

 Лютий 3, 2017

16487450_1446564328687702_5804976868590274986_o

Аби допомоги мирним мешканцям Авдіївки, які постраждали від обстрілів артилерії російських-окупаційних військ, до міста доправлено чергову партію гуманітарної допомоги від Дніпропетровської обласної ради, що доставили представники відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Схід», повідомляє Прес-центр штабу АТО.

Близько шести тон вантажу, до складу якого увійшли теплі речі, ковдри, предмети першої необхідності та гігієни, а також продуктові набори передав Штаб гуманітарної допомоги Дніпропетровської обласної ради, очолюваною Глєбом Пригуновим для потреб місцевого населення.

– Даний гуманітарний проект є результатом спільної праці обласного депутатського корпусу та командування ОК «Схід», – зазначив координатор проекту офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Борис Кутовий, – і є пілотним в Україні.

Командування ОК «Схід» без вагань прийняло активну участь у його реалізації. Оперативному вирішення низки організаційних питань сприяла і безкорислива допомога дирекції Всеукраїнської філії Міжнародної агенції вантажних перевезень, що надала необхідний транспорт, активне сприяння командування ОТУ «Донецьк». Гуманітарний вантаж був доставлений до місця призначення вже через лічені години після того, як ми отримали повідомлення про обстріли ворогом мирної Авдіївки.

Голова Донецької цивільно-військової адміністрації Павло Жебрівський особисто висловив щиру подяку військовим та мешканцям Дніпра за підтримку у вирішенні соціально-екогномічних проблем регіону у цей важкий для мешканців Донбасу період.

 

Читайте також:

Боєць АТО перед загибеллю: «Забирайте всю зброю і он того пораненого…»

Схожi записи: