«Котеджне» жеребкування: 128 земельних ділянок для учасників АТО розподілили в Чернігові

 Лютий 4, 2017

Днями Чернігівська міська рада надала 128 дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО, ветеранам війни та членам родин загиблих військовослужбовців. Ділянки виділені під індивідуальне дачне будівництво і знаходяться на лівому березі Десни неподалік обласного центру.

Загалом на «земельний конкурс» претендувало 425 осіб. Проте 75 з них відсіяли на попередньому етапі: одні не мали чернігівської реєстрації, інші не надали всі документи, які б підтверджували участь у антитерористичній операції. Також виключили заяви, які дублювалися.

На початку «лотереї» оголосили номери п’яти земельних ділянок, які автоматично без жеребкування були виділені для інвалідів та сімей загиблих атовців.

За цим розподіл ділянок на загальних підставах визначали за допомогою жеребкування. Таким чином були розподілені ще 123 ділянки.

Голова ради ветеранів АТО при Чернігівській міській раді Андрій Требух вважає, що жеребкування землі відбулося прозоро та справедливо, адже за розподілом разом із чиновниками спостерігали військовослужбовці та журналісти. За його словами, такі земельні «розіграші» будуть проводитися в Чернігові й надалі.

Григорій МАЗУР

Схожi записи: