На навчальній базі Військової академії (м. Одеса) триває підготовка курсантів-десантників до виконання стрибків з парашутами польського виробництва «Dedal». Фото

 Січень 30, 2017

1

Курсанти факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ Військової академії (м. Одеса) продовжують удосконалювати свої навички з повітняно-десантної підготовки. Наразі триває їх підготовка до виконання навчально-тренувальних стрибків з парашутами польського виробництва «Dedal», які плануються здійснити у квітні поточного року на Чорноморському полігоні.

Польська парашутна система «Dedal» AD-95 є аналогом системи Д-5 та  ДПС й призначена для виконання навчально-тренувальних і бойових стрибків з парашутом із застосовуванням штатного озброєння та спорядження.

4

За словами начальника кафедри повітряно-десантної підготовки Військової академії (м. Одеса) факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ полковника Василя Бабака під час передстрибкової підготовки, яка проходе під контролем досвідчених інструкторів, з дотриманням вимог безпеки, майбутні офіцери-десантники вивчають парашутну систему й відпрацьовують елементи здійснення стрибка на повітряно-десантному комплексі. До виконання навчально-тренувальних стрибків допускаються тільки ті курсанти, які повністю вивчили й здали заліки з будови й укладання парашутної системи, а також елементів виконання стрибка.

– Стрибки здійснюватимуться з вертольота Мі-8 з висоти 600 м  ручним розкриттям парашута. Десантуватимуться курсанти в повній бойовій екіпіровці зі штатною зброєю та спорядженням, – підкреслив офіцер.

7

9

Сергій ДАНИЛЕНКО

Читайте також:

У Харкові 2017 «кожедубівців» взяли участь у флешмобі #22PushupChallenge. Фото

Юрій Клименко: «Хто сказав, що молодь Луганщини не служить у ЗСУ?»

Чиновники не повинні забувати про атовців, як колись забували про «афганців»

Схожi записи: