Миколаївські десантники завершують виконання програми стрибків з парашутом за 2016 рік. Фото

 Грудень 25, 2016

45

Військовослужбовці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ Збройних Сил України цими днями завершують виконання планової програми парашутних стрибків за 2016 рік.  Зокрема в небо піднялися більше 500 десантників. Близько половини з них вперше здійснили стрибок з парашутом.

Всі «крилаті піхотинці» пройшли та засвоїли курс повітряно-десантної підготовки, відпрацювали елементи наземної підготовки на парашутно-десантному комплексі та самостійно виконали укладку своїх парашутів. Стрибки проводилися під контролем та керівництвом фахівців частини, які мають відповідний досвід.

10

Особовий склад підрозділів здійснював стрибки з вертольоту Мі-8 зі штатним озброєнням та без зброї, більш підготовлені і досвідчені військовослужбовці визначених підрозділів бригади здійснювали стрибки з літака АН-26.

Окрім власне здійснення стрибків особовим складом бригади, були відпрацьовані питання взаємодії служб забезпечення, полігону, медичної служби тощо.

Навчальні завдання, поставлені перед особовим складом підрозділів бригади, були виконані.

«Крилаті піхотинці» залучені до здійснення стрибків з парашутом, показали належний рівень навченості, впевнено діяли в повітрі і під час приземлення. Поряд з цим удосконалили свій досвід і збільшили години нальоту екіпажі військової авіації.

08

Слід відзначити, що здійснення парашутних стрибків зі зброєю і спорядженням є основним видом стрибків для підрозділів Високомобільних десантних військ. Десантники повинні вміти виконувати бойові завдання будь-який час доби, в будь-яку пору року і на будь-якій місцевості.

Прес-служба Командування ВДВ ЗС України

73

115

Читайте також:

Уроки від НАТО українським сержантам

«Сліпого» полон не зламав. Він повернувся на війну

Новий рік в обіймах із кулеметом

 

Схожi записи: