Нова командно-штабна машина

 Грудень 26, 2016

5479_p_11_img_0002Командно-штабну машину змонтовано  на автомобільному повнопривідному шасі  КрАЗ-5233НЕ колісної формули 4х4 з контейнером універсальним низькогабаритним

Публічне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ» створило для потреб Сухопутних військ ЗС України нову командно-штабну машину (КШМ). Спецвиріб змонтовано на автомобільному повнопривідному шасі КрАЗ-5233НЕ колісної формули 4х4 з контейнером універсальним низькогабаритним (КУНГ). Своєю чергою КУНГ обладнано засобами фільтровентиляції та гасіння пожежі, обігріву, кондиціювання, системою освітлення та світломаскування, а також майданчиком з дизель-генераторною установкою та контейнером із двома додатковими генераторами.

Всюдихідне шасі КрАЗ-5233НЕ має стандартну комплектацію. Утім, його оригінальність у тому, що освітлення, вентиляція та обігрів здійснюватиметься від генератора ходового двигуна автомобіля потужністю 2 кВт, повідомляє офіційний сайт ПАТ «АвтоКрАЗ».

По суті, цей спецвиріб є робочим приміщенням для особового складу, в якому і в КУНГу, і в кабіні розміститься функціональна апаратура. Наразі КШМ КрАЗ-5233 відправили на один із заводів-виробників радіоелектроніки для обладнання КУНГу необхідною апаратурою.

Випробування нової спецтехніки в реальних умовах експлуатації відбуватиметься в одній із військових частин.

Схожi записи: