ЗС України під час контратаки зайняли нові позиції в районі Світлодарської дуги – Турчинов

 Грудень 22, 2016

244396На Світлодарській дузі Збройні Сили України адекватно реагуватимуть на всі провокації російських гібридних військ.

Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов на нараді з військовим керівництвом АТО на передовій, повідомляє прес-служба РНБО.

За словами секретаря РНБО, четверту добу поспіль безперервно здійснюються обстріли наших позицій з використанням забороненої Мінськими угодами артилерії та мінометів крупного калібру. «За кількістю снарядів і мін, застосованих по наших позиціях в районі Світлодарської дуги, встановлено своєрідний «рекорд» – понад 800 за добу», – зазначив він.

«Незважаючи на постійні обстріли та спроби прорвати нашу оборону, українські військові мужньо та професійно виконали свій обов’язок, зупинивши ворога та завдавши йому значних втрат», – сказав Турчинов.

При цьому Турчинов додав, що наші військові контратакували, просунулись вперед та зайняли нові позиції, «які надали їм додаткову перевагу над ворогом в цьому секторі оборони».

«Збройні Сили України і надалі будуть адекватно реагувати на будь-які провокації російських гібридних військ на всіх напрямках», – наголосив Секретар РНБО України.

 

Читайте також:

Авіапрем’єра «Антонова» — Ан-132D: перший український літак без жодної російської деталі

Заступник Міністра оборони України Ігор Павловський: «Державне оборонне замовлення виконано на 99%»

Схожi записи: