До складу ВМС включено катери «Аккерман» і «Бердянськ»

 Грудень 20, 2016

536bfe219aa07ce0005a77dc7c94362f1942d668

За словами командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка, на заводі «Ленінська кузня» закладені ще чотири катери такого класу, завершення їхнього будівництва очікується в серпні-вересні наступного року. Крім того, він висловив впевненість, що в Миколаєві буде добудовано корабель класу «корвет».

Також, за словами командувача, будуватимуться й інші катери, зокрема ракетні, призначенням яких буде враження надводних сил противника на далекій відстані.

А тим часом до складу Військово-Морських Сил ЗС України включено малі броньовані артилерійські катери «Аккерман» і «Бердянськ», що успішно пройшли всі державні випробування. У церемонії, основу якої становив ритуал урочистого підйому на катерах прапора ВМС ЗС України, взяли участь представники командування національного флоту, керівництво Одеської області, міст Білгорода-Дністровського і Бердянська, правління ПАТ «Завод «Ленінська кузня», а також особовий склад Західної військово-морської бази і бригади надводних кораблів.

— Сьогодні здійснено суттєвий конструктивний крок у розбудові Військово-Морських Сил Збройних Сил України — до складу флоту включені катери, які мають на озброєнні сучасні бойові модулі, добрі морехідні якості, спроможні виконувати завдання з охорони і оборони пунктів базування і портів, — зазначив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.

Євгеній СИЛКІН

Схожi записи: