У Хмельницькому військовому шпиталі відкрили сучасне лор-відділення

 Грудень 15, 2016

15578352_1358682807484269_2800065005101836383_o

Сьогодні, 15 грудня, у Хмельницькому військовому шпиталі відбулось відкриття отоларингологічного відділення на двадцять ліжкомісць.

Участь в урочистому відкритті лор-відділення взяв директор військово-медичного Департаменту Міністерства оборони України генерал-майор медичної служби Андрій Верба, представники командування Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, представники обласної державної адміністрації, обласної ради, спонсори і меценати.

Директор військово-медичного департаменту Міністерства оборони України генерал-майор медичної служби Андрій Верба, підкреслив, що відкриття лор-відділень у всіх військових госпіталях Міністерства оборони України, які мають що найменше 200 ліжкомісць, – черговий етап розвитку військово-медичної системи.

– Лише цього року за напрямком лор-захворювань у Хмельницькому військовому шпиталі пройшли лікування більше 300 чоловік. Оперативних втручань, за ці 11 місяців, було більше півтори сотні. Тому актуальність функціонування таких відділень у всіх військових госпіталях надзвичайно висока. Це буде сучасне отоларингологічне відділення з можливостями проведення операцій з пластичної хірургії, – наголосив генерал-майор медичної служби Андрій Верба.

Начальник військового шпиталю полковник медичної служби Олександр Завроцький у свою чергу додав, що відкриття нового відділення з сучасним медичним обладнанням і устаткуванням для проведення якісного лікування військовослужбовців, стало можливим завдяки плідній співпраці військово-медичного Департаменту оборонного відомства з керівництвом міста, області та просто не байдужих краян.

Андрій АГЄЄВ

Читайте також:

Тепер летовище видно за 40 кілометрів

Два аеродроми стали безпечнішими

Складний вибір поміж швидкістю та захищеністю броньовика…

Схожi записи: