Україна приєдналася до трансрегіональної морської мережі

 Грудень 18, 2016

e5a2812df4627b9f5f2c7937b7b953a35165b54e

Командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко за дорученням Міністра оборони України підписав ноту про приєднання Міністерства оборони України до Оперативної угоди відносно створення трансрегіональної морської мережі з метою обміну інформацією про глобальну морську обстановку.

Нагадаємо, що трансрегіональна морська мережа є федерацією регіональних систем з висвітлення обстановки та передбачає охоплення регіонів Світового океану поза межами Середземноморського басейну.

Підписання документа відбулося під час зустрічі командувача Військово-Морських Сил ЗС України з аташе з питань оборони при Посольстві Італійської Республіки в Україні полковником Клаудіо Деі та групою офіцерів командування ВМС Італійської Республіки.

До речі, полковник Клаудіо Деі також відвідав Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія». У ході візиту проведено тестування курсантів вищого військово-морського навчального закладу, які вивчають італійську мову.

Слід зазначити, що знання італійської мови допоможе курсантам у майбутньому стати кандидатами для проходження навчання за кордоном та стажування на кораблях ВМС Італійської Республіки.

Євгеній СИЛКІН

Схожi записи: