Полковник Володимир Юданов поінформував Президента Республіки Польща Анджея Дуду про українську складову ЛИТПОЛУКРБРИГ

 Грудень 13, 2016

litpolukrbrig (1)

Під час міжнародного сертифікаційного командно-штабного навчання «Common Challenge – 16» відбулася відеоконференція з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою, міністром оборони Антонієм Мацеревичем та командним складом оборонного відомства Збройних сил західного сусіда України.

Глава Польщі та очільник оборонного відомства заслухали хід виконання завдань особовим складом командування Литовсько-Польсько-Української бригади та приданих підрозділів в рамках сертифікації згідно стандартів НАТО. Про українську складову ЛИТПОЛУКРБРИГ та приданий десантно-штурмовий батальйон доповів заступник командира багатонаціональної бригади полковник Володимир Юданов.

“Важливо відзначити, що аспекти функціонування та майбутнього застосування Литовсько-Польсько-Української бригади знаходяться на особливому контролі президентів всіх трьох країн-засновниць. Наші успіхи в навчальних операціях сприяють поглибленню співпраці у військовій сфері. Сьогодні керівництво України, Республіки Польща та Литовської Республіки очікують від нас успішої здачі сертифікації та підтвердження готовності до виконання операцій”, – прокоментував полковник Володимир Юданов.

Олександр ГАЙН

 

Читайте також:

Україна візьме участь у спортивних змаганнях Invictus Games

У Львові відзначають День Сухопутних військ ЗС України

У Києві відбувся перший Всеукраїнський турнір з функціонального багатоборства. Фото

Схожi записи: