На страхування військовослужбовців із Вінниччини буде виділено 1 000 000 грн

 Грудень 7, 2016

1111111sss Вперше в Україні всі вінницькі атовці будуть додатково застраховані коштом міського бюджету

Життя та здоров’я усіх військовослужбовців із Вінниччини, які з 1 січня 2017 року підписуватимуть контракт і перебуватимуть у районі АТО, місто Вінниця додатково страхуватиме коштом місцевого бюджету. Цей механізм дозволить збільшити виплати на лікування поранених військових до 50 тис. грн.

За словами начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міськради Олега Парфілова, на перший в Україні проект страхування захисників місто спрямує один мільйон бюджетних коштів.

Укласти договір страхування з представником страхової компанії військові зможуть у військкоматі при підписанні контракту. Страховики мають максимально спростити оформлення таких угод. Військовослужбовці не сплачуватимуть страхові внески — усі витрати бере на себе міський бюджет.

Нині з міського бюджету всім військовослужбовцям, які зазнали поранень у районі АТО, виплачується 25 тис. грн, незалежно від важкості тілесних ушкоджень. Родини загиблих атовців отримують по 100 тис. грн.

Наталія ЯРМІЛКО

Схожi записи: