Футболісти — захисникам України

 Грудень 4, 2016

PKU0450За сприяння Федерації футболу України в Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ» облаштовано кімнату реабілітації

Завітавши навесні до головного медичного закладу МО України, президент ФФУ, народний депутат України Андрій Павелко зустрівся з пораненими в районі АТО військовослужбовцями. Андрій Васильович прийшов до хлопців не з порожніми руками. Вони отримали від нього футболки з національною символікою збірної, шарфи і продуктові набори. Під час зустрічі з пацієнтами і колективом травматолічного відділення клініки ушкоджень він поцікавився, яка допомога потрібна найбільше.

— Ми висловили побажання, щоб Федерація футболу України надала фінансову допомогу в облаштуванні кімнати реабілітації, — розповідає начальник травматологічного відділення клініки ушкоджень Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» полковник медичної служби Сергій Цівина. — Андрій Васильович пообіцяв допомогти в цьому. І дотримав свого слова. Зокрема коштом цієї організації капітально відремонтовано кімнату реабілітації. В ній за допомогою спеціального обладнання поранені бійці відновлюють функції ушкоджених верхніх і нижніх кінцівок. Кімната ніколи не порожніє.

Федерація футболу України і надалі надаватиме посильну допомогу в лікуванні та реабілітації учасників антитерористичної операції. Зокрема, за словами Андрія Павелка, планується придбати спеціальне обладнання для діагностичної спортивної лабораторії, яка має з’явитися на базі Національного університету фізичного виховання та спорту України і слугуватиме для скорішого повернення захисників країни до повноцінного життя.

Сергій ЗЯТЬЄВ

Схожi записи: