Миколаївські десантники провели бригадні змагання з кросфіту. Фото

 Грудень 1, 2016

10Військовослужбовці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ продемонстрували свою силу, спритність та витривалість на бригадних змаганнях з кросфіту.  Кросфіт – це комплексне змагання, своєрідне поєднання важкої, легкої атлетики та гімнастики, виконання вправ максимально інтенсивно протягом обмеженого часу. Особливістю його є те, що не обов’язково перемагає найсильніший: головне –  щоб команда виконала всі вправи, щоб жоден учасник не зійшов з дистанції і не підвів товариша по команді. Усі ці складові успіху і продемонстрували учасники бригадних змагань – артилеристи, розвідники, снайпери,  медики та військовослужбовці роти десантного забезпечення.

09

Учасників змагань привітав командир бригади полковник Валерій Курач.

– Спорт – це одна із складових виконання бойового завдання. Якщо боєць не може витримувати фізичні навантаження, то він не зможе виконати і бойові задачі, які на нього покладені, – заначив офіцер.

Команди від підрозділів пройшли через 3 етапи змагань. У першому етапі було необхідно виконати ривки (махи) гирі двома руками, вистрибування та вправи на прес. Другий етап – стрибки зі скакалкою, присідання, віджимання в упорі лежачи і «берпі» (burpee) – по сто разів кожен елемент на команду з двох учасників. Третій етап включав у себе станову тягу  та «прогулянку фермерів» – з гирями в руках.

25

Вправи виконувалися максимально інтенсивно в режимі «нон-стоп» з кількахвилинними перервами між етапами, отож самі змагання були дуже динамічними і видовищними.  Загальний нагляд та суддівство проводили військовослужбовці служби фізичної підготовки та спорту бригади.

Десантники продемонстрували хорошу фізичну форму й витривалість,  впевнено виконали всі передбачені комплексні вправи. Жоден з учасників не зійшов з дистанції.

Після проведення змагань – підбиття підсумків, визначення найсильніших і найбільш витривалих спортсменів та  нагородження кращих.

65

Варто зазначити, що в бригаді приділяється особлива увага розвитку спорту – починаючи від проведення обов’язкової ранкової фізичної зарядки і до можливості занять в обладнаному тренажерному залі.  У планах – проведення належного ремонту великого спортзалу, де незабаром будуть проводитися змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу та рукопашного бою.

Нещодавно команда 79-ї окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади з кросфіту перемогла в міських змаганнях і вже незабаром представлятиме збірну Високомобільних десантних військ на всеукраїнському чемпіонаті Збройних Сил України з кросфіту.

Прес-служба 79 ОДШБр

80

106

155

167

 

Читайте також:

Мобілізацію оголосять у разі загострення ситуації на Донбасі – Турчинов

Захисник, а не «каратель», або як змінюється ставлення мешканців Донбасу до українських військових

Схожi записи: