Вирішення проблемних питань військових частин віддалених гарнізонів – не другорядна справа – Командувач ВМС ЗС України

 Листопад 25, 2016

15179104_651239388412668_3330535410500502168_n

У діяльності органів військового управління, штабів різного рівня проблемні питання, які мають місце у військових частинах віддалених гарнізонів – службові, соціально-побутові, особистісні – не повинні бути другорядними. Віддаленість гарнізону, тієї чи іншої військової частини від головної бази флоту не пов’язана прямо пропорційно з їхніми значенням і роллю в системі забезпечення захисту країни з морського напрямку, і в даному відношенні кожен гарнізон і кожна військова частина є важливими. На цьому наголосив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко під час зустрічі з особовим складом однієї із військових частин Очаківського гарнізону.

Керівник виду Збройних Сил України акцентував на завданнях, які стоять перед військовою частиною у наступному році, звернув увагу присутніх на тому, що 2017 рік визначений роком Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Віце-адмірал Ігор Воронченко підкреслив значення об’єктивного проведення атестування військовослужбовців за 2016 рік, якісної реалізації його висновків.

Командувач ВМС ЗС України звернув увагу присутніх-власників транспортних засобів на необхідності чіткого дотримання правил дорожнього руху, а командирів і начальників – систематичному проведенні роз’яснювальної роботи з власниками автомобільного транспорту. Як зазначив він, людське життя є найважливішою цінністю. Крім того, кожен водій має пам’ятати, що його чекають вдома його рідні і близькі.

Під час перебування у військових частинах гарнізону віце-адмірал Ігор Воронченко разом з офіцерами командування флоту перевірив організацію зберігання стрілецької зброї та боєприпасів, питання всебічного забезпечення, температурний режим у службових приміщеннях тощо.

Як вважає керівник виду Збройних Сил, деякі офіцери-управлінці у своїй службовій діяльності приділяють недостатньо уваги проблемам військових частин віддалених гарнізонів, кожному з них на це буде вказано.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

 

Читайте також:

Право прийому офіцерів запасу на військову службу, крім Міністра оборони України, надане ще двадцяти посадовим особам

На Харківщині військові провели змагання серед студентів. Фото

В Україні успішно випробували нову ракету

 

Схожi записи: