Застарілі санітарні «УАЗи» можливо замінить «Богдан»

 Листопад 29, 2016

5475_p_14_img_0001Акціонерне товариство «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» здійснює виробництво нового автомобіля «Богдан-2251» для армійської санітарної служби.

За інформацією представників цієї компанії, санітарний автомобіль «Богдан-2251» призначений для доставки поранених із поля бою і має замінити застарілі УАЗи. В його основі лежить рамний китайський пікап Great Wall Wingle 5. На місці вантажної платформи встановлено спеціальний модуль для перевезення поранених та хворих. Державним науково-випробувальним центром Збройних Сил України завершено визначальні відомчі випробування цього санітарного автомобіля, протягом тижня проведено його експлуатацію в районі АТО. За висновками експертів, «Богдан-2251» відповідає медико-технічним вимогам до санітарних автомобілів цього класу. Зовні його модуль — алюмінієвий, тож він надійно захищений від корозії. Внутрішнє оздоблення виготовлене з негорючих та зносостійких матеріалів. У санітарному модулі можуть поміститися четверо поранених лежачи або восьмеро — сидячи. Також передбачено кріплення для нош.

Санітарний модуль автомобіля має захист від вологи та пилу, обладнаний локальною системою обігріву, системою вентиляції з очисними фільтрами повітря, зональною та загальною системами освітлення, передбачає можливість підключення електроприладів. Модуль обладнаний додатковим евакуаційним виходом та штатними місцями встановлення типового обладнання. Він має спеціальні кріплення для демонтажу та підйому, тож за потреби, у разі пошкодження чи виходу з ладу шасі, його можна швидко демонтувати та змонтувати на іншому шасі.

Додаткова комплектація санітарного автомобіля «Богдан-2251» може містити світлозвукову сигналізацію, додатковий комплект акумуляторів, адаптер змінного струму (220 В), автономний опалювач Webasto (потужність — 4кВт), систему штучної вентиляції легенів, кисневий інгалятор КПІ-02, диспенсер, складані ноші з кріпленнями, набір медичних шин, парамедичний комплект «Медінт 1-M» та інше медичне обладнання, необхідне для надання долікарської допомоги.

Новий «Богдан-2251» оснащений турбодизельним двигуном об’ємом 2,0 л та потужністю 143 к.с., повним приводом, що підключається, 6-ступінчастою механічною КПП та лебідкою, яка дозволяє витягнути автомобіль повною масою до 3 тонн.

Матеріал підготував Сергій ВОРОНКОВ

Схожi записи: