«Цей голод — штучний…»

 Листопад 26, 2016

Так оцінювали голодомор 1932–1933 років зарубіжні дипломати

Голодомор, що пронісся Україною чорним смерчем, викосив майже 4 мільйони українців. Такого висновку дійшла судова науково-демографічна експертиза інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. Птухи Національної академії наук України. Серед померлих від голоду протягом лютого-грудня 1932 року — 205 000 осіб, упродовж 1933-го — 3 598 000, у першій половині 1934 року — близько 140 000 людей.

Через втрати серед українського народу, спричинені влаштованим більшовицькими інквізиторами голодомором, кількість ненароджених українців становить понад 6 мільйонів.

У постанові апеляційного суду міста Києва у кримінальній справі за фактом скоєння геноциду в Україні в 1932–1933 роках від 13 січня 2010 року сказано: «Відбувалося депресування й послаблення голодом практично всіх чинників, що детермінують поведінку людини: самозбереження, порогів ризику, статевого потягу, релігійних, моральних, естетичних почуттів тощо».

В Україні збереглися понад 3 тисячі книг реєстрації актів про смерть упродовж 1932–1933 років, які є безцінними з історичної точки зору, оскільки документально підтверджують сплановане масове винищення нашого народу сталінським режимом.

«Масова загибель людей в Україні внаслідок настання смерті від голоду, виснаження, недоїдання та похідних від цього хвороб підтверджується висновками судово-медичних експертиз, проведених за архівними документами щодо реєстрації смертей», — ідеться у постанові апеляційного суду міста Києва.

Лише протягом останніх років у державних архівах України виявлено більше тисячі кримінальних справ за фактами людоїдства і трупоїдства, скоєними під час голодомору. Сплеск таких явищ психіатри пояснюють тривалим і виснажливим голодуванням людей, що призводило до зміни їхнього психічного стану.

Італійський консул у тодішній столиці Української РСР Харкові у повідомленні своєму уряду писав: «Цей голод — штучний і спеціально створений для того, щоб провчити селян. Наслідком теперішнього лиха в Україні буде остаточна колонізація цієї країни росіянами, що призведе до змін етнографічного характеру. В майбутньому і, либонь, дуже близькому майбутньому, ніхто більше не говоритиме про Україну чи український народ, про українську проблему, бо Україна стане де-факто територією з переважно російським населенням. Голод і далі шаленіє й нищить людей, і просто неможливо збагнути, як може світ залишатися байдужим до такого лиха».

Підготував Сергій ЗЯТЬЄВ

Схожi записи: