Курсанти Військової академії (м. Одеса) стали учасниками благодійної акції донорства. Фото

 Листопад 23, 2016

2

«Врятуй людське життя» – саме під такою назвою в Одесі, за активною участю курсантів Військової академії, відбулася благодійна акція донорства.

Майбутні офіцери Збройни Сил України активно заявили про свою громадянську позицію і здали кожен по 500 мл крові для потреб воїнів, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону, а також для якісної та своєчасної медичної допомоги дітям та людям похилого віку.

4

Збір крові проводився медичними працівниками Одеської обласної станції переливання крові, яка оснащена сучасним обладнанням та реактивами для визначення групи та резус-фактора крові, а також для проведення експрес-аналізу на наявність інфекцій.

За словами заступника головного лікаря Одеської обласної станції переливання крові Ірини Циркуль, потреба у донорській крові та її компонентах залишається досить високою. Місцеві лікаріні, військові госпіталі та дитячі лікуальні заклади постійно чекають на допомогу донорів.

7

– Пропаганда донорства є невід’ємною частиною моральних засад цього руху, обумовленого добротою та милосердям людей, які безкорисливо надають свою кров тим, хто цього потребує, – пояснив лікар.

Варто зазначити, що учасниками цієї благодійної акції стали військовослужбовці Херсонського об’єднаного міського військового комісаріату. Військові донори відгукнулися на прохання однієї з херсонських родин надати термінову допомогу – здати кров для 4-річної дівчинки Ганни, яка має діагноз рак крові (лейкоз).

Сергій ДАНИЛЕНКО

Читайте також:

Побут військовослужбовців в районі АТО покращується

Зимова польова форма планово надходить у війська

Херсонес Таврійський — місто, де відбулося хрещення князя Володимира

Схожi записи: